Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

gws boschWitam
Tak se oglądałem te nowiutkie szlifierki Boscha i modyfikacyj w sumie nie jest wiele. To, co rzuca się w oczy to nowe rozwiązanie przycisku do klinowania tarczy, uprzednio wytwarzali takie okrągłe z lekko odstającą jedną połówką. Teraz są płaskie i porządnie się ukrywają. W sumie to nigdy nie mieliśmy reklamacji na uszkodzenie takiego guzika. Ale prawdopodobnie Bosch miał i z tego względu zmienili.

Oryginalne szlifierki kątowe wymienią typy klasy od 800 watów do 1400 watów. Którykolwiek z dziewięciu modeli ma 100 W mocy więcej niż adekwatny poprzednik i jest wyposażony w szczotki węglowe gwarantujące o 25% dłuższą żywotność w porównaniu do konkurencyjnych modeli. Wysokie tempo pracy i spora żywotność między sprzętów tej klasy zostały zaświadczone w niezależnych badaniach przeprowadzonych przez znaną niemiecką organizację SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH.
Co więcej, duży przycisk blokady wrzeciona i beznarzędziowa regulacja osłony tarczy zapewniają bardziej komfortową obsługę. Oryginalne rozwiązania techniczne wdrożone w szlifierkach kątowych przekładają się na wymierne korzyści dla fachowców: dłuższa żywotność szczotek węglowych obniża częstość i koszty operacji serwisowych, natomiast wieloraki plik zabezpieczeń daje klientom pełne przekonanie, że elektronarzędzia spełnia coraz wyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Użycie oryginalnego przetestowanego osprzętu Bosch pozwala uzyskać najlepsze wyniki podczas używania elektronarzędzi w pracy: przecinania kątowników i profili stalowych, rur i prętów, blach i płyt stalowych, usuwania kanałów wlewowych z odlewów z stopów kolorowych, wygładzania spawów oraz nierówności z krawędzi i kształtek. Polerowania i satynowania powierzchni utworzonych z stali nierdzewnej i kwasoodpornej ( do tego służy specjalnie zaprojektowana szlifierka Bosch GWS INOX 125 ). Oczyszczania z rdzy i innych zabrudzeń. Do tego, szlifierkami kątowymi Bosch można także ciąć beton i inne materiały ceramiczne, ale stosować trzeba tarcze diamentowe, można również szlifować beton ( specjalne tarcze do szlifowania betonu). Jeśli użyjemy przystawkę na rzep plus papiery ścierne to będzie można usuwać starą farbę z powierzchni drewnianych.

Szlifierki znowu zmieniły design - teraz mają wymaganą przez UE funkcję stopu po przerwie zasilania. 

szlifierka gws 125 bosch cena sklep wieluń

   
© ALLROUNDER