Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dalmierz GLM 100 C wysyła zdalnie pomiary do smartfonów i tabletów. Niestety nie ma możliwości zdalnego komunikowania się z komputerami PC.

Obsługiwane systemy to:

Obsługiwane urządzenia z systemem operacyjnym Android: smartfony i tablety od wersji Android 4.0 / obsługiwane urządzenia z systemem operacyjnym iOS: od wersji iPhone 4S, iPad (od 3. gen.), iPad Air (od 1. gen.), iPad mini (od 1. Gen.)

Sama a plikacja GLM measure&document ułatwia obsługę dalmierza Bosch GLM 100 C Professional. Przy pomocy dalmierza GLM 100 C Professional możesz bezpośrednio przenosić pomiary na zdjęcia lub zapisać je na liście pomiarów. Przesył działa również w drugim kierunku czyli jest możliwość sterowania funkcjami dalmierza z telefonu.

W celu lepszej organizacji pracy można tworzyć dowolną liczbę projektów, nadawać im nazwy, dodawać zdjęcia, pomiary oraz komentarze do nich.

Wszystkie pomiary są automatycznie zapisywane wraz z datą i godziną, można nadać im nazwę i dalej edytować w aplikacji GLM measure&document.
Możesz dzielić się swoją pracą ze współpracownikami i klientami za pomocą e-maila (możesz przesłać cały projekt w formacie pdf, zdjęcia w formacie JPG lub pomiary zapisane jako dokumenty CSV).
Aplikacja GLM measure&document w połączeniu z dalmierzem GLM 100 C Professional przyspiesza proces pomiaru, minimalizuje ryzyko pomyłek i pomaga zorganizować oraz udokumentować pracę.

Jak wszystkie nowe aplikacje nie da się do niej podejść z biegu trzeba się nauczyć obsługi. 

Kolejną ciekawą funkcją dalmierza jest możliwość pomiarów kąta nachylenia w 2 płaszczyznach pochylenia dalmierza.

https://domtechniczny24.pl/dalmierze.html

Sama aplikacja przyda nam się nietylko z GLM 100 ale również z pirometrem GIS 1000c, który usprawni audyt termiczny domu. W łatwy i szybki sposób blicza temperaturę punktu rosy, a także wskazuje na mostki cieplne i zagrożenie pleśnią. Niniejsze urządzenie pomiarowe nie jest w stanie wykryć zarodników pleśni. Może jednak służyć pomocą przy odpowiednio wczesnym rozpoznawaniu warunków sprzyjających powstawaniu zarodników pleśni.

{youtube}v=KOnsfOR8bX0{/youtube}

Pozdrawiam

   
© ALLROUNDER